tel. kom (+48) 601 511 490
ul. Kazubów 14, Bemowo

O Klubie

Lech Kort jest wymarzonym miejscem do gry, treningów i szkolenia dla wszystkich miłośników tenisa. Naszym klientom przez cały rok, udostępniamy cztery ogrzewane i oświetlane korty o nawierzchni ziemnej ceglanej, zlokalizowane na warszawskim Bemowie w hali o stalowej konstrukcji.

Ponadto nasze centrum daje możliwość skorzystania z siłowni, strefy fitness, sali do tenisa stołowego oraz wynajęcia profesjonalnego zaplecza na potrzeby organizacji zajęć treningowych takich, jak: karate, boks, zajęcia taneczne, gimnastyka, zajęcia korekcyjne.

Jeśli tak jak my jesteś miłośnikiem tenisa i szukasz idealnych kortów dla siebie, już dziś odwiedź Lech Kort, a w przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Serdecznie zapraszamy!

Nasze wyposażenie

Nie tylko tenis

Całoroczna hala tenisowa o stałej konstrukcji stalowej.
4 ogrzewane i oświetlone korty tenisowe, czynne cały rok

• Szatnie, natryski i barek
  • Siłownia i strefa fitness
  • Profesjonalne stoły ping-pongowe
  • Wypożyczalnia sprzętu tenisowego i serwis rakiet.
  • Parking samochodowy przy samej hali

Co nas wyróżnia

Lech Kort, to przede wszystkim fachowość, profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie.

Jako jedyni w Warszawie posiadamy halę tenisową o konstrukcji stalowej z kortami ziemnymi. W odróżnieniu od większości kortów znajdujących się pod czaszą specjalnych balonów, u nas nie panuje przeszywający chłód, szczególnie w zimowych miesiącach roku i niezdrowe dla człowieka ciśnienie, które utrzymuje balon nad kortem. Jesteśmy również wolni od niezdrowych dla naszych płuc grzybów, wylęgających się w środowisku balonowych czasz przestrzeni sportowych. Dzięki ceglanej nawierzchni, najzdrowszej dla tenisistów ich stawów, nie musicie się martwic o swoje zdrowie, podczas uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej. Nasze korty są ciągle pielęgnowane i konserwowane, co pozwala zachować je w doskonałej jakości.

Prowadzone w Lech Kort zajęcia, oparte o najnowsze programy szkoleniowe i standardy światowego tenisa, odznaczają się wysokim stopniem osiąganych wyników i szybkością doskonalenia umiejętności. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów z zawodniczym doświadczeniem i licencją PZT i PSTT.

Podczas wszystkich zajęć rodzice uczniów mogą swobodnie obserwować swoje dzieci z klubowej kawiarenki, popijając doskonałą herbatę lub kawę, albo wykorzystując ten czas na czytanie prasy i oglądanie telewizji. Wszystkim aktywnym polecamy zaś strefę fitness i siłownię, która nie tylko umili oczekiwanie na nasze pociechy, ale pozwoli włączyć się również w sportowy tryb życia naszej rodziny.

Poza grą w tenisa i zorganizowanymi zajęciami w szkółkach tenisowych, oferujemy profesjonalna siłownię, ping-pong oraz strefę fitness.
Jeśli więc tak jak my, jesteście miłośnikiem tenisa i podobnie do wielu naszych uczniów, którzy zaczynali naukę w wieku przedszkolnym, a dzisiaj jako dorośli wciąż dobrze się z nami bawią, szukacie idealnych kortów dla siebie, już dziś odwiedźcie Lech Kort.

Amy Scott
Zapisy do grup
Lech Kort
Ruszył nabór do szkółek tenisowych w nowym roku szkolnym 2016/2017. Codziennie w godzinach pracy przyjmujemy zgłoszenia wszystkich chętnych, którzy w prosty i profesjonalny sposób chcą nauczyć się gry w tenisa lub szlifować swoje umiejętności. Już dzisiaj zapraszamy dzieci i młodzież!

Przez cały sezon trwa rywalizacja we wszystkich grupach wiekowych aż do 18-go roku życia o Puchar Arcymistrza. W skład turnieju wchodzą testy sprawności tenisowej, turnieje oraz inne fory rywalizacji sportowej. Ukoronowaniem rywalizacji jest wręczenie najlepszemu z zawodników Pucharu Arcymistrza oraz wielu innych cennych nagród dla zwycięzcy i kolejnych w tabelki uczestników.